Nuotolinės IT komandos nuoma

Nuotolinės IT komandos nuomos paslauga pastaruoju metu tampa vis paklausesnė rinkoje. Ji paremta bendradarbiavimu tarp įmonės ir paslaugos teikėjo (nuotolinės IT komandos), kuomet išorinė IT komanda tampa įmonės IT komandos dalimi ir įsilieja į įmonės IT infrastruktūros vystymą ar kuria naujus informacinius produktus. Nuotolinė IT komanda tampa lygiaverčiu įmonės partneriu – jos specialistai padeda spręsti iškilusias technines problemas ir papildo vidinę bendrovės IT komandą.

Profesionali ir sertifikuota nuotolinė IT komanda – idealus sprendimas verslui, siekiančiam lanksčiai ir operatyviai optimizuoti savo IT sistemas ir jų kūrimui, palaikymui skiriamus resursus. Taip pat šis sprendimas leidžia sudėtingus projektus įgyvendinti paprastai. Pavyzdžiui, atliekant įmonės procesų automatizavimą ir dalį darbų delegavus nuotolinei programuotojų komandai, galinčiai IT priežiūros darbus atlikti nedarbo valandomis, užtikrinamas sklandus proceso įgyvendinimas.

IT komandos nuoma padės išspręsti žmogiškųjų išteklių klausimą. Ne visuomet paprasta greitai surasti aukštos kvalifikacijos, patyrusius programuotojus. Pasirinkus nuotolinę IT komandą, galima operatyviai papildyti savo įmonės komandą aukščiausio lygio profesionalais ir įgyvendinti numatytus darbus. Be to, tokiu būdu išvengiama ir darbuotojo paieškos, darbo vietos išlaikymo kaštų.

„Wedev.lt“ nuotolinė IT komanda gali tapti ilgalaikiu Jūsų įmonės partneriu arba prisijungti prie konkretaus projekto. Padėsime įgyvendinti IT projektus ir išspręsti sudėtingus programinius klausimus.

Nuotolinės IT komandos nuomos paslaugos gairės:

  • Suteikiame programuotojų komandą, kurios kompetencija visiškai atitinka kliento poreikius.
  • Užtikriname profesionalų projekto valdymą ir įgyvendinimą. Klientui pageidaujant, projekto vadovu gali būti įmonės atstovas.
  • Įgyvendiname net ir itin didelės apimties darbus, prisijungiame prie ilgalaikių projektų.
  • Užtikriname, kad darbai atliekami kokybiškai ir numatytu laiku.

Naudojamos technologijos