Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Išmaniesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams pritaikytos specialios mobiliosios aplikacijos – neatsiejama šiandieninių technologijų dalis. Vis labiau augant išmaniųjų prietaisų naudotojų skaičiui, atitinkamai auga ir mobiliųjų programėlių paklausa bei poreikis. Dėl šios priežasties funkcinės, verslo poreikiams pritaikytos mobiliosios aplikacijos gali padėti ne vien tik parduoti prekes ar paslaugas, bet ir optimizuoti įmonės kasdienės veiklos procesus.

Ieškodami patogiausio sprendimo vartotojui, apgalvotai kuriame kokybiškas ir sistemiškai parengtas mobiliąsias aplikacijas verslui. Personalizuoti ir išmanūs mobiliųjų programų sprendimai skirti efektyvesniam įmonės darbui ir dar paprastesniam vartotojų pasiekimui. Pavyzdžiui, galime padėti sukurti mobiliąją programėlę paslaugų verslui, siekiančiam, kad jo klientai galėtų greitai ir patogiai užsisakyti paslaugą, kontroliuoti ir keisti užsakymo eigą, patogiai atsiskaityti už paslaugas pageidaujamu būdu.

Mobiliųjų aplikacijų kūrimo projekto gairės:

  • Sprendimus mobiliosioms aplikacijoms pasiūlome tik maksimaliai įsigilinę į kliento poreikius.
  • Siekiame, kad mūsų mobiliosios programėlės būtų draugiškos vartotojui – išsiskirtų patogiu valdymu, greičiu, funkcionaliu ir intuityviu dizainu.
  • Aplikacijas pritaikome visiems išmaniesiems įrenginiams – išmaniesiems telefonams, planšetiniams ar mobiliesiems kompiuteriams.
  • Mobiliąsias aplikacijas pritaikome „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms.
  • Nuosekliai prižiūrime, atnaujiname ir tobuliname mobiliąsias aplikacijas, siekdami, kad jos tarnautų kuo ilgiau.  

Naudojamos technologijos