Įmonės veiklos procesų skaitmenizavimas

Įmonės veiklos procesų skaitmenizavimas – tai įmonėje vykstančių procesų perkėlimas į skaitmeninę erdvę ir įprastų elektroninių dokumentų, procesų atsisakymas. Skaitmenizacija vykdoma technologijų pagalba, įdiegiant optimalias verslo valdymo sistemas, skaitmenizuojant visus įmonėje vykstančius procesus. Kartu tai kelias į verslo progresą, kadangi leidžia įmonei sutaupyti laiko ir finansinius kaštus, padidinti darbo našumą.

Taip pat įmonės veiklos procesų skaitmenizavimas padeda suvaldyti itin didelės apimties duomenis, kuriems būtų reikėję daug žmogiškųjų išteklių bei talpių saugyklų dokumentų archyvams. Pavyzdžiui, anksčiau visi personalo įdarbinimo procesai vykdavo tradiciniu būdu rengiant, spausdinant, pasirašant, archyvuojant dokumentus. Tuo tarpu šiandien šis procesas dažniausiai yra skaitmenizuotas: sukurti standartiniai šablonai leidžia paprastai ir greitai koordinuoti įdarbinimo ir darbo procesus.

Patyrusi „wedev.lt“ komanda pasiūlys geriausius sprendimus, užtikrinsiančius, kad verslo kelias link skaitmeninės transformacijos būtų kuo paprastesnis ir operatyvesnis. Padėsime skaitmenizuoti bet kuriuos verslo procesus.

Įmonės veiklos procesų skaitmenizavimo projekto gairės:

  • Kuriame procesų skaitmenizavimo sistemas pagal kliento poreikius.
  • Siekiame maksimaliai išgirsti kliento poreikius ir tik tuomet pasiūlyti sprendimą.
  • Tikime, kad skaitmenizacija yra ateitis, kuri prasideda jau šiandien, todėl orientuojamės tik į tuos sprendimus, kurie patikimai tarnaus ir ateityje.

 Profesionaliai konsultuojame, kuriuos procesus jūsų įmonė galėtų skaitmenizuoti, taip padidindama įmonės veiklos našumą.

Naudojamos technologijos