Technologijos ir IT sprendimai, tarnaujantys jūsų verslui

Profesionali ir sertifikuota IT specialistų komanda pasirūpins sklandžiu ir operatyviu jūsų įmonės poreikius atitinkančių programinių sprendimų sukūrimu ir veikimu, o jūs galėsite susitelkti į savo verslo kasdienius procesus be jokių rūpesčių.
01

Verslo poreikių analizė

Siekdami įsiklausyti į kliento poreikius, atliekame išsamią analizę ir nustatome, kokie sprendimai tinkamiausi individualiu atveju.

02

Strategijos kūrimas

Atsižvelgdami į kliento industrijos specifiką, sukuriame personalizuotą strategiją, kaip įgyvendinti pagrindinę užduotį (pavyzdžiui, kaip skaitmenizuoti įmonės veiklos procesus).

03

Prototipas ir dizainas

Parengiame IT produkto prototipą bei numatome jo funkcinį ir estetinį dizainą. Visos prototipo bei dizaino detalės derinamos su klientu.

04

Programavimas ir testavimas

Pagal numatytą darbų planą atliekame programavimo darbus bei testuojame programinę įrangą. Mūsų tikslas – sukurti maksimaliai efektyvų IT produktą.

05

Sistemos palaikymas ir tolimesnis vystymas

IT sistemos efektyvaus darbo palaikymas ir nuolatinė priežiūra. Taip pat tolimesnis projekto vystymas, remiantis sudarytu strateginiu planu.

Neatsiejami nuo pažangos ir technologijų, profesionalūs Jūsų verslo IT partneriai

Įmonės veiklos procesų skaitmenizavimas

Įmonės veiklos procesų skaitmenizavimas – tai įmonėje vykstančių procesų perkėlimas į skaitmeninę erdvę ir įprastų dokumentų, procesų atsisakymas. Tai kelias į verslo progresą, leidžiantis įmonei sutaupyti laiko ir finansinius kaštus. Patyrusi mūsų komanda pasiūlys geriausius sprendimus, užtikrinsiančius, kad verslo kelias link skaitmeninės transformacijos būtų kuo paprastesnis ir operatyvesnis.
Skaityti daugiau

Informacinių sistemų kūrimas

Stengiamės maksimaliai įsiklausyti į individualius kliento poreikius ir pasiūlyti unikalius IT sprendimus verslui. Kuriame verslo procesų valdymo, dokumentų valdymo, darbuotojų darbo laiko apskaitos ir kitas sistemas, atitinkančias industrijos dalyvio veiklos specifiką. Klientams suteikiame visus įrankius, leidžiančius patogiai ir efektyviai koordinuoti savo verslą. Pasirūpiname, kad sukurtos IT sistemos būtų funkcionalios ir tarnautų ilgai.
Skaityti daugiau

Nuotolinės IT komandos nuoma

Profesionali ir sertifikuota nuotolinė IT komanda – idealus sprendimas verslui, siekiančiam lanksčiai ir operatyviai optimizuoti savo IT sistemas ir jų kūrimui, palaikymui skiriamus resursus. Tai galimybė sudėtingus projektus įgyvendinti paprastai, pavyzdžiui, atliekant įmonės procesų automatizavimą. Nuotolinė IT komanda gali tapti ilgalaikiu Jūsų įmonės partneriu arba prisijungti prie konkretaus projekto. Padėsime įgyvendinti IT projektus ir išspręsti sudėtingus programinius klausimus.
Skaityti daugiau

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Personalizuoti ir išmanūs mobiliųjų programų sprendimai efektyvesniam įmonės darbui ir dar paprastesniam vartotojų pasiekimui. Esame mobiliųjų technologijų ekspertai, padėsime jas sukurti ir pritaikyti visuose jūsų įrenginiuose.
Skaityti daugiau

Naudojamos technologijos