Quote & Bind

Bendradarbiaudami su „INSLY Limited“ – estiško kapitalo IT įmone, kuri specializuojasi draudimo rinkai skirtų IT produktų kūrimu – sukūrėme platformą Quote & Bind. Tai konkurencinga platforma, kuri orientuota į draudimo apskaitą.

Poreikių analizė

Išsami kliento poreikių analizė ir optimalaus IT sprendimo paieška.

UX/UI dizainas

Funkcionalaus ir į gerą vartotojo patirtį orientuoto dizaino kūrimas.

Programavimas

IT sistemos kūrimas, naudojant pažangiausias programavimo kalbas.

Integracijos

Sistemos integracija su įvairiomis programomis ir trečiųjų šalių aplikacijomis.

Testavimas

Sukurtos IT sistemos funkcinis ir automatinis testavimas.

Priežiūra

Nuolatinė IT sistemos priežiūra, veiklos gerinimas, proaktyvus reagavimas į trikdžius.

Apie Quote & Bind

Bendradarbiaudami su „INSLY Limited“ – estiško kapitalo IT įmone, kuri specializuojasi draudimo rinkai skirtų IT produktų kūrimu – sukūrėme platformą Quote & Bind. Tai konkurencinga platforma, kuri orientuota į draudimo apskaitą. Dėl savo plačių konfigūracijos galimybių ji gali būti pritaikoma prie įvairių draudimo produktų ir tinka net toms draudimo kompanijoms, kurios užsiima daugiau nei vieno produkto draudimu.

Viena iš esminių Quote & Bind funkcijų yra draudimo poliso pasiūlymo formos generavimas. Mūsų sukurtas JSON struktūros standartas leidžia kurti unikalias draudimo pasiūlymų formas, turinčias daug įvairių komponentų. Be to, net JSON neišmanantis žmogus gali konfigūruoti formas panaudodamas mūsų kurtą formos generatorių, kuris leidžia sukurti ir koreguoti formas „Drag & Drop” principu iškart matant visus interaktyvius elementus.

Naudojantis Quote & Bind platforma taip pat galima atlikti ir klientų, sąskaitų ir mokėjimų apskaitą, o lankstus integracijų algoritmas leidžia lengvai, be programuotojų įsikišimo prijungti bet kokį trečios šalies „API” duomenims perduoti ar gauti.

Vystant šią platformą, buvo sukurti papildomi IT sprendimai, kurie gali būti naudojami tiek kaip Quote & Bind dalis, tiek kaip nepriklausomi įrankiai:

  • „Rating Engine” – Draudimo pasiūlymo kainos skaičiavimui skirtas variklis, leidžiantis sukonfigūruoti skaičiavimo algoritmą interaktyvioje grafinėje sąsajoje be programuotojų įsiterpimo.
  • „Translations Service” – Vertimų bibliotekas valdantis įrankis, kurio paskirtis valdyti atskirų arba visų klientų vertimus vienoje vietoje.
  • „Payment Gateway” – Įvairių mokėjimų tiekėjų integracijos vienoje vietoje, sugebančios tiek atlikti įprastas transakcijas, tiek prenumeruoti ir skaidyti mokėjimus nurodytiems periodams.

Kokios papildomos funkcijos buvo įdiegtos šiame sprendime?

  • Dokumentų šablonų valdymas, kuris leidžia kiekvienam klientui sukurti savo unikalius dokumentus.
  • Platus draudimo objektų valdymas, leidžiantis priskirti unikalius duomenis pagal kiekvieno kliento poreikį.
  • Mokėjimų transakcijų suderinimo funkcionalumas (payment reconciliation).
  • Lanksčios, individualiai konfigūruojamos duomenų ataskaitos.
  • El. laiškų šablonų valdymas.
  • Duomenų importavimas ir eksportavimas leidžiantis naujam klientui paruošti platformą per kelias minutes.
Panaudotos technologijos: