Pastatų ūkio priežiūra

Išmanus pastatų ūkio valdymas ir priežiūra jau tapo neatsiejama modernių pastatų dalimi. Tikėtina, kad artimiausioje ateityje kiekvienas naujas pastatas turės specialiai jam sukurtą ir pritaikytą pastato valdymo ir priežiūros sistemą, kuri prailgins statinio eksploatacijos laiką.

„Wedev.lt“ kuria individualiai pastatų ūkio priežiūrai pritaikytą programinę įrangą ir mobiliąsias aplikacijas. Namų ūkiui skirtos informacinės sistemos leidžia efektyviau valdyti ir administruoti pastatą ir jo inžinerines instaliacijas, padeda užtikrinti, kad visa pastato infrastruktūra bus tvari ir energiškai efektyvi. Patyrę mūsų programuotojai gali sukurti personalizuotą programinę įrangą pastato, jo šilumos energijos, elektros ir kitų inžinerinių sistemų kontroliavimui. Programinė įranga įprastai valdoma pastato viduje naudojant specialius valdymo skydelius arba nuotolinius pultelius. Taip pat gali būti valdoma nuotoliniu būdu išmaniaisiais įrenginiais – mobiliuoju telefonu, nešiojamuoju kompiuteriu, planšete ar kt.

Kokia nauda namų ūkiui, įdiegus automatinę pastato valdymo ar kitą pasirinktą sistemą? Apgalvotas ir struktūrizuotas pastato ūkio valdymas leidžia užtikrinti mažesnes energijos sąnaudas; sutaupomas laikas; galima saugiai ir efektyviai nuotoliniu būdu kontroliuoti visus pastato įrenginius.

Mūsų siūlomi sprendimai:

  • Unikalios pastatų valdymo sistemos.
  • Pastato valdymo sistemos integracija su kliento pasirinktais prietaisais.
  • Mobiliosios aplikacijos namų ūkio valdymui.
  • Klientų savitarnos portalai efektyviai komunikacijai, sąskaitų ir kitų dokumentų pateikimui.

Ieškote patikimo IT partnerio?

Norėdami gauti jūsų poreikius atitinkantį IT sprendimo pasiūlymą, užpildykite kliento anketą arba susisiekite nurodytu telefonu, el. paštu. Gaukite pasiūlymą per 24 val. !