Automatinė ir industrinė įranga

Automatinė ir industrinė įranga – tai įvairiose pramonės srityse naudojami įrankiai ar prietaisai, užtikrinantys efektyvų ir greitą įmonės darbą. Kokie įrankiai naudojami? Tai labiausiai priklauso nuo pramonės srities. Prekybininkai renkasi prekių apsaugos vartus, stebėjimo kameras, elektronines etiketes, mobiliuosius kompiuterius, lankytojų skaičiavimo įrangą. Tuo tarpu gamyklų sektoriuje populiari industrinė įranga – išmanieji terminalai, gamybos linijų stebėjimo kameros, gamybos linijų automatizuoto valdymo įrenginiai ir susijusi įranga.

Mūsų specialistai padės pritaikyti šią įrangą jūsų versle ir sukurs bei įdiegs individualią programinę sistemą. „Wedev.lt” komandos sukurtos informacinės sistemos leis centralizuotai valdyti visą įmonės automatinę ir industrinę įrangą. Pageidaujant, apmokome darbuotojus, kaip naudotis informacinėmis sistemomis. Įprastai šios informacinės sistemos gali būti valdomos kliento pasirinktais prietaisais – stacionariais ar nešiojamais kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais, planšetėmis – ir yra suderinamos su įvairiomis operacinėmis sistemomis.

Kokia nauda verslui? Automatinė ir industrinė įranga – kelias į efektyvų verslo procesų valdymą; mažesni laiko ir finansiniai kaštai; automatizacija leidžia pasiekti daugiau klientų ar pagaminti daugiau gaminių.

Mūsų siūlomi sprendimai:

  • Personalizuota informacinė sistema automatinei ir industrinei įrangai.
  • Personalizuotos informacinės sistemos įdiegimas ir palaikymas.
  • Informacinės sistemos adaptavimas išmaniesiems prietaisams, kompiuterinei įrangai.
  • Automatinės ir industrinės įrangos valdymo mobiliųjų aplikacijų kūrimas.

Ieškote patikimo IT partnerio?

Norėdami gauti jūsų poreikius atitinkantį IT sprendimo pasiūlymą, užpildykite kliento anketą arba susisiekite nurodytu telefonu, el. paštu. Gaukite pasiūlymą per 24 val. !