Full Stack programuotojas (-a)

Darbo pobūdis:

Šiuo metu ieškome fullstack programuotojo, kuris prisijungtų prie draudimo rinkai skirto produkto kūrimo ir vystymo komandos.

Reikalavimai:
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis dirbant full-stack pozicijoje su Laravel ir Vue.js/React.js/Angular.js;
  • MySQL/PostgreSQL patirtis;
  • Objektinio programavimo (OOP) įgūdžiai;
  • SOLID principų taikymas;
  • Patirtis dirbant su GIT VCS.
Privalumai:
  • Patirtis dirbant su Unix komandine eilute;
  • Sugebėjimas rašyti Unit testus;
  • Front-end testų rašymo patirtis (unit, e2e);
  • Patirtis kuriant mobilias aplikacijas (React Native, Expo).
Mes jums siūlome:
  • Draugišką atmosferą;
  • Darbo profilį, kuris Jums leis nuolat tobulėti
  • Darbą su įdomiais bei įvairiais projektais
  • Galimybė dirbti iš nuotoliniu būdu.
Darbo užmokestis:

1500 – 2500 EUR į rankas, priklausomai nuo patirties ir sugebėjimų.

Aplikuok į poziciją

    Kontaktinė informacija:

    Gyvenimo aprasymas ir motyvacinis laiskas